Депутатами "Нашого краю" прийнято план дій зі зниження тарифів та зменшення тиску на аграріїв і підприємців

Зниження тарифів, підтримка підприємців та аграріїв, – депутати "Нашого краю" прийняли спільний план дій
Depo.Влада
14 березня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua

"Наш край" виступив з планом дій зі зменшення навантаження на населення

Соціально-економічний тягар на українців зменшать завдяки реалізації плану дій партії «Наш край». Цей план був сьогодні ухвалений на Всеукраїнському форумі депутатів місцевих рад партії, в якому взяли участь близько 700 депутатів місцевих рад та міських, селищних і сільських голів з усіх областей України.

«Наш край» розпочинає план спільних дій по захисту українців. Цей план насамперед спрямований на те, щоб зменшити соціально-економічний тягар, який уряд переклав на плечі громадян», – наголосив Олександр Мазурчак.

Зокрема, план спільних дій передбачає захист громадян у сфері ЖКГ, соціальну підтримку за рахунок місцевих бюджетів, підтримку підприємців і аграріїв та розширення повноважень місцевих громад.

«Уряд сьогодні підвищує тарифи – за рахунок посилення енергоефективності ми знизимо навантаження на родинні бюджети. Влада намагається перекласти витрати за декомунізацію на плечі підприємців – ми вносимо відповідний закон та скасуємо адміністративний збір за перереєстрацію документів, – зазначив співголова партії «Наш край». – За рахунок зміни податкової системи (підвищення фіксованого сільськогосподарського податку та зміни системи відшкодування ПДВ) зараз намагаються обібрати аграріїв – ми послідовно стоїмо на заваді цьому».

План спільних дій по захисту українців має максимально зменшити негативний вплив так званих реформ уряду та сприяти поліпшенню життя простих людей. «Нам треба мінімізувати шкідливий вплив цієї влади на українців», – сказав співголова партії.

Як відомо, за результатами місцевих виборів-2015 партія «Наш край» увійшла в трійку лідерів за кількістю депутатів місцевих рад, набравши більше 5% голосів виборців і провівши до місцевих рад більше 4500 обранців.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада