Депутатам на Львівщині роздавали повістки прямо на сесії. Троє не взяли

Депутатам Бориславської міської ради роздали повістки під час проведення третього пленарного засідання 76 сесії
Depo.Влада
9 лютого 2015 16:27
ФОТО: depo.ua
Депутатам на Львівщині роздавали повістки прямо на сесії. Троє не взяли
Депутатам на Львівщині роздавали повістки прямо на сесії. Троє не взяли

Всього було вручено 14 повісток військовозобов'язаним депутатам, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу міськради.

Так, повістки отримали: Михайло Гопшта, Володимир Драган, Ігор Кравецкий, Ігор Кобилецький, Роман Яворський, Ігор Михаць, Роман Кікіс.

Троє депутатів міськради відмовилися від отримання повісток. Зокрема, Ігор Мельник («УДАР»), Андрій Андросов («УДАР), Михайло Лазар (РХП).

Також повідомляється, що депутат від фракції ВО «Свобода» Юрій Черкашин не отримав повістку через те, що з перших днів конфлікту знаходиться в зоні АТО.

Іншим військовозобов'язаним депутатам не вдалося вручити повістки через їх відсутність на сесії міської ради.

Всього в Бориславській міськраді 46 депутатів.

Нагадаємо, на Львівщині з 7 лютого представники військового комісаріату спільно зі співробітниками ДАІ та спецназівцями батальйону «Львів» чергують на блокпостах на в'їзді в місто і виписують водіям повістки до військкомату.

Як повідомляв depo.ua, 6 лютого в прокуратуру Львівської області надійшло 12 повідомлень щодо 38 осіб, які відмовилися від отримання повісток для проходження військово-лікарської комісії.

Відзначимо, що списки військовозобов'язаних українців, які ухиляються від виконання військового обов'язку, до 1 березня 2015 року будуть передані військовими комісаріатами до органів внутрішніх справ України. Так, за ухилення від військового обліку після попередження військового комісара передбачається кримінальна відповідальність у вигляді штрафу, арешту або виправних робіт.