Депутат, якого вигнали з російської Думи, працюватиме на Україну

Позбавлений мандата депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов заявив, що пріоритетом для нього є Україна, де він продовжить ту діяльність, якою займався на Росії
Depo.Влада
13 червня 2016 09:02
ФОТО: depo.ua

Пономарьов вважає, що позбавлення його мандата стало меседжем майбутнім депутатам Держдуми, передає depo.ua з посиланням на "Гордон".

"Україна для мене пріоритет. Тут я буду займатися тим, що робив на Росії. Це залучення іноземних інвестицій та допомога в розробці законодавчих норм і правил, спрямованих на створення робочих місць, підвищення конкурентності економіки і поліпшення ділового середовища. Постараюся зробити все, що можу", - підкреслив Пономарьов.

За його словами, російське керівництво, позбавляючи його мандата, натякнуло майбутнім парламентарям, що Кремль необхідно слухати в усьому.

"Це меседж депутатам Держдуми, що зараз ось такі правила гри. Навряд чи цей меседж для мене - не бачу, що б нового вони могли мені цим сказати", - переконаний Пономарьов.

Нагадаємо, 10 червня Держдума за "невиконання своїх обов'язків" підтримала позбавлення депутатського мандата Іллю Пономарьова - єдиного з парламентаріїв, який у 2014 році голосував проти анексії Криму.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада