Нардеп Немировський раптово обізлився на повій – замість легалізації пропонує карати

Автор законопроекту про легалізацію проституції Андрій Немировський відкликає документ з Ради і замість нього внесе інший – про посилення покарання за неї
Depo.Влада
9 жовтня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу групи "Воля народу", до якої входив депутат.

"Внесення цього законопроекту було провокативним. Але це моя свідома позиція, щоб привернути до цього ганебного явища увагу суспільства та розпочати широку дискусію у владних коридорах щодо необхідності посилення боротьби із торгівлею людьми, сутенерством, розповсюдженням ВІЛ-інфекції та іншими негативними явищами, що супроводжують проституцію", – пояснив він.

Немировський поскаржився, що влада "взагалі не приділяє увагу такому ганебному явищу, як проституція, яка є формою торгівлі людьми". Він додав, що відкликає документ "щоб не провокувати суспільний конфлікт". На думку депутата, в Україні проституція та сутенерство "кришуються" правоохоронцями, а сотні українських дівчат вивозяться за кордон.

У повідомленні сказано, що Немировський вже підготував новий законопроект про посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми, проституцію та сутенерство, особливо у частині відповідальності правоохоронців за участь в цих злочинах.

Нагадаємо, Немировський зареєстрував законопроект про легалізацію проституції 18 вересня. Тоді він стверджував, що його мета - забезпечення суспільних інтересів, пов'язаних із наданням сексуальних послуг; захист неповнолітніх та інших незахищених соціальних груп населення від втягування у примусове сексуальне рабство; надання сексуальних послуг на законних підставах; зменшення рівня безробіття.

Більше  новин політики читайте у розділі Влада. depo.ua.