На Осокорках виявили шикарний маєток депутата Київради Столара

Дружина депутата Київради Вадима Столара – Інна Майструк – є власницею понад півгектара землі на березі озера Зариваха (Осокорки) у Києві
Depo.Влада
27 липня 2015 11:52
ФОТО: depo.ua

Про це стало відомо із Реєстру речових прав на нерухоме майно, пише  depo.ua з посиланням на Наші гроші.

На Інну Майструк записано щонайменше п'ять ділянок загальною площею 5 037 кв м. у садовому товаристві "Берізка". Землю Майструк отримала в подарунок у квітні 2014 року.

На одній із ділянок розміщений великий житловий будинок, на прилеглих - тенісний корт та два гаражі. Загалом же помістя займає сім ділянок загальною площею 0,65 га.

маєток

За муром родинний маєток Столарів, який оформлено на дружину депутата і не відображено в декларації

Згідно з даними витягу, ділянка під маєтком має сільськогосподарське цільове призначення - вона відводилися "для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасання худоби". Будівництво на таких ділянках в цілому дозволено - на них можна зводити садові будинки. Разом з тим будівництво масштабних маєтків стало можливе завдяки прогалині в законодавстві, яке не накладає обмежень на площу й параметри садових будинків.

карта 1 stolar_slavut

Земельні ділянки, нерухомість і транспортні засоби дружини Столар повинен був вказати у своїй декларації за 2014 р. Однак у відповідні розділи в документі - пусті, в них зазначено, що родина "не надала згоди на обробку та використання своєї персональної інформації".

Єдина інформація про майно, яку погодилася розкрити родина Столара, це витрати на його утримання - вони склали 120 тис. грн.

При цьому розділи декларації Столара про власне майно також пусті - на нього не зареєстрована ні нерухомість, ні автівки. Хоча у 2011 р. Столар декларував землю загалом на 5037 кв.м. (вочевидь, це і є ділянка, записана тепер на дружину), будинок на 948 кв.м, квартиру на 352 кв.м., а також розкішний Mercedes-Benz S600L. У власності родини тоді були два Mercedes- Benz і Toyota Land Cruiser.