Depo.ua та Social Stream презентували дослідження "Електоральні настрої українців"

Depo.ua та компанія Socio Stream презентували дослідження "Електоральні настрої жителів великих міст України"
Depo.Влада
1 липня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

Так, згідно з даними опитування, серед політиків, яким найбільше довіряють українці, фігурує народний депутат Надія Савченко – 25%. Разом з тим баланс довіри і недовіри до неї негативний (- 10%).

Depo.ua та Social Stream визначили електоральні настрої українців  - фото 1

Крім того, 21% опитаних незадоволені діяльністю генпрокурора Юрія Луценка, при цьому 11% респондентів позитивно оцінюють його роботу. Однак більшість опитаних (43%) не змогли оцінити роботу генпрокурора.

Крім того, в українців поцікавились намірами взяти участь у виборах у Верховну Раду.
Так, більшість респондентів ( 53%) стверджують, що точно готові взяти участь у виборах.Depo.ua та Social Stream визначили електоральні настрої українців - фото 2

При цьому лідерами парламентських рейтингів, згідно з моделюванням голосування,  виявилися "Опозиційний блок" - 24,2%, "Самопоміч" - 19,5%, "Батьківщина" - 16,5%, Блок Петра Порошенка – 9,5%.

Depo.ua та Social Stream визначили електоральні настрої українців  - фото 2

При цьому, якби вибори у Раду проходити у найближчу неділю, 10,2% опитуваних віддали б свої голоси за "Опозиційний блок", за "Самопоміч" - 8,1%, за "Батьківщину" - 6,5%, за Блок Петра Порошенка – 5,1%.

Depo.ua та Social Stream визначили електоральні настрої українців  - фото 3

Окрім того, згідно з даними дослідження, 61% респондентів заявили про готовність взяти участь у президентських виборах.

На цих виборах лідерами електоральних переваг стали Петро Порошенко і Юлія Тимошенко – майже 6%, Вадим Рабинович – 5%, Юрій Бойко – 4%, Надія Савченко – 4%.

Depo.ua та Social Stream визначили електоральні настрої українців - фото 5

"У другому турі електоральна підтримка серед міських виборців найбільш популярних противників чинного президента України не перевищує електоральної підтримки Петра Порошенка", - йдеться в дослідженні.

При цьому з`ясувалось, що рейтинг Тимошенко у другому турі президентских виборів перевищує рейтинг Савченко (20% проти 17%).

Довідка: Опитування проводилось методом телефонного інтерв'ю в період з 9 по 27 червня 2016 року у великих містах України.

У дослідженні брали респонденти віком 18 років і старше. Похибка дорівнює 3,6%.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада