ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Денісова звинуватила "Червоний хрест" у байдужості до українських бранців

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова обурена тим, що представники "Червоного хреста" відвідують і передають посилки арештованим сепаратистам, водночас ігноруючи українських в'язнів на окупованих територіях і на Росії

Depo.Влада
18 липня 2018 13:10
ФОТО: depo.ua

Про це вона сказала журналістам перед засіданням уряду, інформує Depo.ua.

Український омбудсмен наполягає на дзеркальному відвідувані представниками "Червоного хреста" і українських полонених, і затриманих сепаратистів.

"Сьогодні в мене чергова зустріч з українським відділенням "Червоного хреста", з паном Ешліманном. Я буду говорити дуже жорстко з ним, бо за чотири місяці, які писали їм листи, вони жодного нашого бранця не відвідали. Тому треба запропонувати таку ж модель, яку запропонувала Росія щодо дзеркальності і синхронності цих відвідувань", – сказала Денісова.

"Вони передають їм посилки, передають листи, але до жодного нашого бранця вони не ходили. Ні в так званих "Л-ДНР", ні в тимчасово окупованому Криму, ні в Російській Федерації", – додала вона.

Омбудсмен наголосила, що не може бути так, щоб представники "Червоного хреста" відвідували сепаратистів і не ходили до українських бранців.

Нагадаємо, 5 липня місія Міжнародного комітету Червоного Хреста відправила на окупований Донбас 11 вантажівок з їжею та одягом.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада