Денісова вимагає від Росії негайного лікування фігуранта справи Веджіє Кашка

Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова повторно звернулася до російських посадовців з проханням терміново вжити заходів для забезпечення Кязима Аметова належною медичною допомогою

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Depo.ua.

"Сьогодні я повторно звернулася до Михайла Федотова та Тетяни Москалькової з проханням терміново вжити заходів для забезпечення Кязима Аметова належною медичною допомогою. Чекатиму відповіді", - зазначила Денісова.

Вона поінформувала, що з жовтня минулого року вже неодноразово зверталася до Москалькової та Федотова з проханням посприяти у наданні медичної допомоги Кязиму Аметову. "Досі ніяких відповідей так і не отримала", - наголосила Денісова.

Омбудсмен розповіла, що кримському татарину Кязиму Аметову , якого утримують у СІЗО Сімферополя, стало гірше.

"За словами його адвоката, життю Кязима загрожує небезпека, стан у нього критичний", - наголосила омбудсмен.

Окрім того, додала вона, донька Кязима Аметова повідомила, що у нього постійні напади задухи, підвищений артеріальний тиск та хворі нирки. При цьому належної медичної допомоги він не отримує.

Денісова наголосила, що рідні готові передати Кязиму усі необхідні ліки, щоб йому стало краще.

Нагадаємо, 8 січня фігурант "справи Веджіє Кашка" Асан Чапух був терміново госпіталізований в одну з лікарень Сімферополя.

9 січня адвокат Айдер Азаматов провідав у лікарні фігуранта "справи Веджіє Кашка" Асана Чапуха. У нього відкрилася внутрішня кровотеча.

Також стан здоров'я фігуранта "справи Веджіє Кашка" кримськотатарського активіста Кязіма Аметова різко погіршився.

"Суд" в окупованому Криму переніс на 24 січня розгляд кримінальної справи "Веджіє Кашка", у зв'язку з госпіталізацією одного з фігурантів справи Асана Чапуха.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна