Денісова розповіла, як кримчанка роками не може позбутися нав'язаного Росією громадянства

Уповноважена Верховної Ради заявила, що завдяки її втручанню російська окупаційна влада у Севастополі погодилася розпочати процедуру виходу однієї із жительок міста із нав'язаного громадянства Росії

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Depo.ua.

"Нещодавно до мене звернулась мешканка міста Севастополя та попросила допомогти у вирішенні питання нав'язаного їй громадянства РФ. Жінка розповіла, що вона 5 років стукає без перебільшення в усі двері, але кримська влада просто відмовляється приймати документи на вихід з громадянства", - зазначила омбудсмен.

Денісова зауважила, що, реагуючи на таке явне порушення прав людини, вона направила звернення до російської колеги Тетяни Москалькової.

"Сьогодні надійшла відповідь, в якій омбудсмен Росії запевнила, що громадянці зі сторони російської влади буде надана практична допомога в оформленні і подачі всіх необхідних документів", - підкреслила Денісова.

Також омбудсвумен додала, що так звана Федеральна міграційна служба Севастополя 13 липня таки прийняла на розгляд звернення та всі документи.

Разом з тим Денісова висловила сподівання, що влада Росії все ж таки почне керуватися законами здорового глузду та нарешті припинить "варварське нав'язування" свого громадянства, яке, за її словами, все більше нагадує кріпосне право.

Нагадаємо, 26 червня Москалькова заявила, що українського омбудсмена не пускають до Сенцова через те, що у нього нібито є російське громадянство.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія