Денісова пропонує Росії написати список на обмін українських моряків

Українська омбудсвумен Людмила Денісова запропонувала російській стороні написати пропозиції за списком на обмін українських моряків

Про це Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Сьогодні зустрілася з головою Постійної комісії з міжнародного співробітництва у сфері прав людини Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини Олександром Бродом та відповідальним секретарем Іриною Кіркорою. Поговорили про питання співпраці між мною та РПЛ РФ і можливості обміну, до якого українська сторона готова будь-якого часу", - написала Денісова.

Під час зустрічі вона також наголосила на важливості медичних довідок про стан здоров'я ув'язнених українців, які українська сторона досі не отримала. У відповідь російська сторона, за словами Денісової, теж захотіла отримати інформацію про своїх громадян.

"Запропонувала написати пропозиції за списком на обмін", - додала Денісова.

Нагадаємо, раніше 15 січня Лефортовський суд Москви продовжив до 24 квітня строк арешту 12 українським морякам, яких незаконно затримали в Керченській протоці.

Згодом ще вісьмох українських полонених моряків залишили під арештом на Росії.

У Москві після засідання Лефортовського районного суду полонених українських військових виводили з залу засідання під вигуки "Слава Україні" від людей, які зібралися потримати військових.

Посольство України на Росії і команда захисту українських військовополонених моряків просять змінити запобіжний захід на домашній арешт і готові забезпечити їм проживання в Москві.

Адвокати українських моряків, затриманих Росією на Азові, оскаржуватиме продовження їх арешту в усіх інстанціях, зокрема в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія