Демчишин попри блокаду, хоче підключити Крим до електрики

Міністр Енергетики Володимир Демчишин вважає за необхідне відновити енергопостачання Криму
Depo.Влада
30 листопада 2015 15:20
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Враховуючи похолодання і нестабільність роботи енергосистеми в Херсонській області, я вважаю, що було би правильно відновити постачання по лінії "Каховка Титан" і вирішити частину проблемних питань. Відновлюючи лінію "Каховка-Титан" частина електрики піде на забезпечення Херсонщини, частина - на Крим", - сказав він

"Я під час зустрічі з учасниками блокади вказав на неохідність запуску однієї лінії, не порушуючи їхні вимоги і можливість проводити свої акції в подальшому.
Як тільки поновимо лінію "Каховка-Титан" постачання вугілля з АТО буде відновлено. ", -  додав він.

За його словами, переговори з активістами блокади щодо ремонту інших електроопор поки що не проводилися.

Нагадаємо, що 29 листопада учасники блокади Криму погодилися допустити енергетиків до ремонту ЛЕП "Каховка-Титан", однак заземлення робити не дозволяють. Активісти вимагають від окупантів спочатку звільнити політичних в'язнів. 

Уранці 26 листопада ремонтники "Укренерго" на вимогу активістів енергетичної блокади окупованого Криму  припинили роботу на пошкодженій лінії електропередач "Каховська – Титан". Електрика до Криму з материкової України не надходить. 

В результаті двох підривів ЛЕП в Чаплинці Херсонської області, де знаходяться активісти блокади Криму, в ніч на 22 листопада була практично зупинена подача електроенергії на півострів.

Читайте також:

Енергоблокада Криму: День десятий

Більше