Демчишин оскаржить висновки комісії щодо імпорту електроенергії з Росії

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин не згоден з результатами розслідування урядової комісії про збитковість контрактів на імпорт електроенергії з Росії та її постачання анексованому Росією Криму
Depo.Влада
4 березня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua
Демчишин оскаржить висновки комісії щодо імпорту електроенергії з Росії
Демчишин оскаржить висновки комісії щодо імпорту електроенергії з Росії

Міністр заявив, що повністю не згоден з результатами розслідування урядової комісії, повідомляє depo.ua з посиланням на «Українські новини».

«Я повністю з результатами не згоден. Фактично за всіма пунктами: ні щодо економіки, ні щодо збитків, про які вони заявляли», - сказав він.

Демчишин зазначив, що має намір оскаржувати в суді результати урядової комісії, яка проводила розслідування з цього питання.

За його словами, контракт на імпорт електроенергії з Росії та її постачання Криму є вигідним для України, зокрема, державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» отримало в січні кілька мільйонів прибутку.

Також державне підприємство «Енергоринок» отримало в січні близько 50 млн прибутку.

Демчишин додав, що за результатами лютого очікується збільшення прибутку за даним контрактом у зв'язку з девальвацією гривні.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив розпочати службове розслідування проти керівництва Міністерства енергетики та вугільної промисловості та компанії «Укрінтеренерго» з приводу контракту на імпорт електроенергії з Росії та її поставки на анексований Росією Кримський півострів.

Як повідомляв depo.ua, 16 лютого Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом підписання контрактів на імпорт електроенергії з Російської Федерації та її постачання анексованому Криму.