Деканоїдзе заявила про свій інтерес у справі Шеремета

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила про те, що має власний інтерес у розслідуванні справи вбивства журналіста Павла Шеремета
Depo.Влада
14 вересня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила під час брифінгу в Києві, передає depo.ua.

"Зараз серйозного прориву (у розслідуванні – ред.) немає, і якщо такий буде, це мій перший інтерес і всієї правоохоронної системи. Тому, що це справа честі не тільки моєї, поліцейських і правоохоронців, але це справа честі для держави, щоб ми знайшли і реально виявили всіх злочинців, які втягнуті в цю ситуацію", - заявила Деканоїдзе.

"У нас величезна рутинна робота, яку ми робимо. Це дослідження територій, це виїмки декількох тисяч терабайт відео, які ми повинні переглянути, це опитування декількох сотень людей", - додала голова поліції.

При цьому вона наголосила, що проти того, "щоб будь-яка інформація щодо слідства була поширена, тому що це шкодить слідству".

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва. В його автомобілі здетонував вибуховий пристрій. Слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство.

На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, а згодом в МВС заявили про наявність записів з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет останнім часом працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вєсті".  В Україні створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

У цій справі вже допитали півтисячі свідків.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада