Деканоїдзе закликала Раду допомогти знищити "злодіїв у законі"

Прийняття закону для протидії "злодіям у законі" дозволило б знизити рівень злочинності в державі
Depo.Влада
19 травня 2016 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявила глава Нацполіції Хатія Деканоідзе, повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, передає depo.ua.

"За новими змінами до законодавства, "злодіїв у законі", якщо вони зізнаються, що "короновані", можна було б заарештовувати і передавати правосуддю. Це важливо тому, що за так званим "кодексом честі" "злодії в законі" не можуть заперечувати, що вони - "короновані", - сказала Деканоідзе.

За її словами, такий закон працював у Грузії.

"І цей закон дав нам шанс і право, щоб ми позбулися організованої злочинності повністю. Частина з них сиділа у в'язницях, частина - втекла", - підкреслила глава НПУ.

Вона зазначила, що подібний закон - так званий "закон Ріко" - діяв у Сполучених Штатах Америки, коли італійська мафія вчиняла там серйозні злочини.

"Хочу сказати одне - закон важливий, дуже важливий для нашої країни. Якщо ми хочемо реально збити злочинність, якщо ми хочемо реально знищити банди і організовану злочинність, то я би дуже хотіла, щоб Верховна Рада сконсолідувалася навколо цього закону", - наголосила Деканоідзе.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада