Деканоїдзе вважає, що ГПУ "зводить рахунки" з Касько

Глава Нацполіціі Хатія Деканоїдзе заявила, що дії ГПУ "не належать ні до цінностей, ні до майбутнього країни"
Depo.Влада
11 квітня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це Деканоїдзе написала у соціальній мережі Facebook, передає depo.ua.

"Зміни в країні - не починаються зі звичайних людей, для них потрібен показник так званих "Рольових моделей", які прийшли і готові змінювати долю цих самих звичайних людей. Якщо зведення рахунків - це вдалий показник для нашої країни, значить, ми неправильно розуміємо цінності і майбутнє України. Багато писалося, багато говорилося про те, що правоохоронна система повинна змінитися, стати фундаментом боротьби проти корупції і основою змін "рольових моделей" зверху. Те, що останнім часом ми спостерігаємо з боку Генпрокуратури - це не стосується ні змін цінностей , ні майбутнього країни", - написала глава Нацполіції.

За її словами, зараз реваншизм робить свою справу, а оголошення підозри Каську вночі і при таких обставинах - не додасть балів в очах майбутнього покоління країни.
"Для мене як звичайної людини це все дуже сумнівно і сумно -який сенс декларувати те, що ми не здатні зробити, який сенс вимагати змін від звичайних людей, якщо все показує зворотне, якщо суди теж підтримують реваншизм. Мені шкода і сумно, що стандарти для наших "рольових моделей" - подвійні ", - додала вона.

Нагадаємо, що вчора увечері прокурори залишили підозру Каську у шахрайстві щодо заволодіння службовою квартирою на лобовому склі його машини. Сам екс-заступник глави ГПУ заявляє, що справа проти нього сфабрикована.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада