Деканоїдзе у США "вибила" для Нацполіції гроші, техніку та тренерів

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе у Вашингтоні обговорила плани розвитку і можливості для зміцнення співпраці США і України
Depo.Влада
16 грудня 2015 07:28
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла сама Деканоїдзе після виступу у вівторок в експертному центрі американської столиці "Атлантична рада", передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У першу чергу, ми розповіли про наші плани і наші потреби", - зазначила голова української Нацполіції, додавши, що її перебування тут стало своєрідним продовженням діалогу з американською владою після візиту Джо Байдена в Україну.

"Під час наших переговорів мій меседж був дуже чіткий: 2016 рік стане ключовим для реформ у Національній поліції", - додала вона.

Деканоїдзе підкреслила, що США надали виняткову підтримку у створенні нової патрульної поліції. Зараз, за її словами, стоять не менш об'ємні завдання, і для цього "потрібна подальша серйозна підтримка" з боку партнерів.

Глава Нацполіції не стала уточнювати конкретні цифри, які обговорювалися під час переговорів. Вона підкреслила, що мова йде про не тільки про фінансову допомогу, але і технічну підтримку, а також навчання українських поліцейських, в тому числі й інструкторів.

Деканоїдзе також повідомила, що у середу вилітає з візитом до Канади, де теж буде спілкуватися з представниками влади про реформи і перспективи розвитку Нацполіції.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада