Деконаїдзе проведе перевірку щодо Паскала. Просить громадськість надати докази

Голова Національної поліції Хатія Деконаїдзе готова провести перевірку щодо свого заступника Василя Паскала
Depo.Влада
27 листопада 2015 11:36
ФОТО: depo.ua

Про це у коментарі журналістам заявив народний депутат Дмитро Добродомов, передає depo.ua.

"Голова Нацполіції спілкується з представниками профільного комітету у Раді і вона готова провести перевірку по конкретних фактах і доказах. На сьогоднішній день у неї на руках є рішення судів і відповідні висновки Генеральної прокуратури, які доводять, що Паскал може перебувати на цій посаді. Я так не вважаю", - заявив Добродомов.

За його словами, Деконаїдзе звертається до громадськості з тим, щоб люди, які володіють фактами та доказами, які доводять причетність Паскала до злочинів, надавали їй цю інформацію.  

"Ми передамо ці докази на засіданні парламентського комітету, яке відбудеться у грудні, в який день визначимо пізніше. Ми на комітет запросимо в тому числі і представників громадськості. Які матимуть можливість висловити свою позицію", з сказав нардеп.

Він ще раз наголосив, що Деконаїдзе прагне не політизувати цю ситуацію.

За словами Добродомова, до цього засідання комітету Паскал залишиться на посаді. 

Нагадаємо, що, за даними ЗМІ, під час подій на Євромайдані Паскал очолював групу міліціонерів, які влаштовували переслідування майданівців, катували та знущались над учасниками мирних акцій. Безпосередньо Паскалу журналісти приписують ідею СМС-погроз майданівцям з текстом: "Шановний абоненте, ви зареєстровані як учасник масових заворушень".

Сьогодні вранці під стінами Міністерства внутрішніх справ України зібрався мітинг з вимогою скасувати призначення Василя Паскала заступником керівника Національної поліції. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада