Деканоїдзе: Паскал звільнений на пенсію

Заступник голови Національної поліції - начальник кримінальної поліції Василь Паскал звільнений на пенсію з органів внутрішніх справ
Depo.Влада
4 грудня 2015 20:49
ФОТО: depo.ua

Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, передає depo.ua з посиланням на  Цензор.НЕТ.

Вона повідомила що Паскал подав рапорт про звільнення за власним бажанням і цей рапорт вже підписаний керівництвом МВС.

"Зараз він перебуває на пенсії. Чим він буде далі займатися - це його особиста справа", - сказала Деканоїдзе.

"З його боку це було правильне рішення", - додала глава Національної поліції.

Нагадаємо, 30 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прийняв рапорт про відставку першого заступника голови Національної поліції Василя Паскала. Паскал подав у відставку після обурення громадськості у зв'язку з призначенням його на цю посаду.

Кабінет міністрів звільнив Паскала з посади заступника міністра внутрішніх справ, на який він був призначений в грудні 2014 року, 4 листопада у зв'язку з переходом на іншу роботу. 24 листопада стало відомо, що Паскал призначений першим заступником голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції.

При цьому в МВС заявили, що Паскал пройшов переатестацію, а у ГПУ немає до нього претензій.

За даними ЗМІ, саме Паскал відповідав за переслідування учасників студентського Майдану. Крім того, його пов'язують з провокаціями, які відбувалися під будівлею Верховної Ради 31 серпня 2015 року. Сам Паскал спростовує ці звинувачення.

Активісти також заявляли, що Паскал підпадає під люстрацію із забороною займати посади в органах державної влади, проте уникає люстрації через рішення суду.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада