Деканоїдзе: Екс-беркутівці, про яких розповідає ГПУ, не пройшли переатестацію

Глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе спростовує інформацію Генеральної прокуратури про проходження переатестації і зарахуванні на службу в Нацполіцію чотирьох співробітників "Беркуту", причетних до злочинів проти Майдану, і вимагає негайного спростування неправдивих відомостей
Depo.Влада
13 січня 2016 06:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Повідомлення Генеральної прокуратури у справі про чотирьох співробітників "Беркуту", яким ГПУ сьогодні пред'явила підозру у справі про напади на Майдані, і які нібито успішно пройшли переатестацію в громадській комісії Нацполіції і зараховані на службу, є абсолютно неправдивими.

Чотири співробітники "Беркута", яким пред'явлено підозру ГПУ, не проходили досі переатестації, і, звичайно, не з'явилися на розгляд громадських комісій Національної поліції", - заявила Деканлїдзе у коментарі виданню.

Вона зазначила, що ці екс-беркутівці дійсно проходили службу в лавах міліції, зараз після ліквідації міліції продовжують значитися в рядах поліції, але черга переатестації до них ще не дійшла, і вони не можуть бути перепризначені на будь-які посади взагалі.

"Викликає подив, що прес-служба Генеральної прокуратури поширює неправдиву інформацію про переатестацію, і таким чином дискредитує процес переатестації Національної поліції", - наголосила голова відомства.

Вона також додала, що Генпрокуратура не направляла жодних офіційних запитів про дійсний статус цих співробітників в Національній поліції, і таким чином, не могла перевірити або отримати підтвердження своєї заяви.

"Поширюючи неперевірену неправдиву інформацію про проведення переатестації і реформи Національної поліції, прес-служба Генпрокуратури підриває довіру до діяльності всіх правоохоронних органів і до реформ в державі в цілому. Сподіваюся, це абсолютно вигаданий скандал не вплине на відкриту і компетентну роботу громадських комісій з переатестації", - заявила Деканоїдзе, закликавши Генпрокуратуру негайного спростувати недостовірну інформацію. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада