Дебати у справі Сенцова-Кольченка почнуться 19 серпня

У Північно-Кавказькому окружному військовому суді завершилося судове слідство у справі українського режисера Олега Сенцова і анархіста Олександра Кольченка
Depo.Влада
10 серпня 2015 19:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Медиазону.

У понеділок суд заслухав члена політради "Єдиної Росії" в Криму Олександра Бочкарьова, а також керівника регіонального виконкому кримського відділення "Єдиної Росії" Миколу Іоніна.

У суді зачитали доповідну записку, в якій говориться, що в результаті пожежі постраждало кухонне приміщення, згоріли меблі, дві шафи, стіл, два стільці, міні-холодильник, мікрохвильовка і чайний сервіз на шість персон.

"За попередньою оцінкою збитки від пожежі складають близько 70 тисяч гривень", - йдеться в документі.

Крім того, прокурор оголосив дані про записи і підписках обвинувачених у соцмережах.

"Я не наводжу деякі записи, тому що вони образливі", - каже прокурор про групи в соціальних мережах.

Він зачитав протокол огляду сторінки Чирнія "ВКонтакте", там трапляються відео з Ярошем і коментарі засудженого, що він залишав там коментарі на кшталт "Ось Путлеру варіант розвитку подій".

"Були здійснені спроби перегляду груп "Правого сектора", заборонених на території Російської Федерації", - заявив прокурор.

Потім у залі подивилися фото обгорілого офісу.

Адвокати заявили, що не проти залучення фотографій до справи. При цьому захист наголосив, що фото суперечать як акту огляду пожежниками, так і зачитаній сьогодні доповідній записці - пошкодження менш масштабні, судячи з фото.

На цьому подання доказів обох сторін закінчилися.

Нагадаємо, сьогодні суд частково визнав, що ФСБшники били Сенцова.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua