Дебати Порошенка і Зеленського: Оприлюднено розклад трансляцій

Телекомпанія "Суспільне мовлення" оприлюднила повну телепрограму неофіційних дебатів на столичному стадіоні "Олімпійський" і національних дебатів в студії НСТУ
 

Про це написала у Facebook ведуча національного мовника Мирослава Барчук, повідомляє Depo.ua.

За її словами, порядок появи подій в ефірі каналу "UA:Перший" виглядає наступним чином:

- 19:00 п'ятниці - початок трансляції зі НСК "Олміпійський";

- 20:00, коли все закінчується, трансляція зі студії "Суспільного". Тут - ведучі Барчук і Павел Казарин, журналісти, експерти, редактори видань. Гість – спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Діляться враженнями від подій на "Олімпійському".

Далі присутні обговорюють, що буде після президентських виборів, хто зацікавлений у дочасних парламентських виборах, які перспективи законів про мову і про імпічмент та інше.

"Динамічна розмова у форматі "Зворотного відліку". 30 сек на запитання, 60 сек. на відповідь", - зауважила Барчук.

- 21:00 починаються національні дебати в студії. 60 хв. Ведуча лише Мирослава Барчук, оскільки законом передбачений лише один ведучій.

Журналістка пояснила, що якщо сюди прийде лише Порошенко, йому запропонують замість години агітації відповісти на питання громадських активістів та лідерів суспільної думки у рамках флешмобу "Є питання" (це спільна ініціатива "Громадського", "Української правди" та руху "Чесно"). Він матиме право вибрати форму агітації.

Якщо прийдуть обидва кандидати, відбудуться повноцінні національні дебати.

- 22:20 – до Барчук приєднується її колега Казарін і, якщо кандидати погодяться залишаться в студії до півночі (запрошували обох), бесіда продовжується у "жорсткому динамічному форматі" питання і відповіді.

 

Нагадаємо, модератором дебатів на сцені чинного президента України Петра Порошенка на НСК "Олімпійський" 19 квітня буде голова "Громадського радіо" Андрій Куликов.

Раніше стало відомо, що модератором дебатів на сцені Зеленського на НСК "Олімпійський" буде головний редактор Фактів ICTV Олена Фроляк.

Читайте також: Дебати Порошенка та Зеленського на стадіоні: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна