Данилюк представив Наглядову раду "Приватбанку"

Наглядова рада державного "Приватбанку" складатиметься із семи членів

Міністр фінансів Олександр Данилюк представив членів наглядової ради Приватбанку, передає Depo.ua з посиланням на РБК-Україна

"Ми почали формування наглядової ради Приватбанку із зустрічей з президентом і прем'єром, звернулися до міжнародних організацій. Всього в наглядовій раді буде 7 членів, його голова ще не визначено - його буде визначати сам спостережну раду", - заявив Данилюк.

За його словами до наглядової ради Приватбанку, зокрема, увійшли керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, представник ЄБРР Артем Шевальов, перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, екс-співробітник UniCredit Андреа Манета, представник Світового банку Стівен Силиг, радник голови НАК "Нафтогаз Україна" Сергій Алексєєнко, турецький криза-менеджер Енгін Акчакоча, "Франсіс Маліж, керівний директор ЄБРР, дуже добре знає Україну, за його ініціативи розпочато реформи, реформа НАК "Нафтогаз", відомий фінансист У McKinsey & Company працював у банківському секторі", - зазначив глава Мінфіну.

Він також назвав Андреа Манету кращим у світі спеціалістом з реструктуризації банків.

"Для мене це велика честь. Я погодився, щоб допомогти в стабілізації і допомогти Україні покращити здоров'я банківського сектора. Дивлячись на останні події, я дуже вражений. Приват демонструє великий запас стійкості, пройшов ситуацію без припинення діяльності. Також ми бачимо, що банк має довіру з боку клієнтів . Але треба працювати над поліпшенням корпоративного управління, щоб в майбутньому не було сюрпризів", - заявив Френсіс Малеж.

Біографічні довідки

Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж керує роботою банку в Україні, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Молдові. Є громадянином Франції. Закінчив французьку бізнес-школу ESCP Europe. До приходу в ЄБРР працював управляючим директором з корпоративного розвитку в BNP Paribas, а також займався консалтингом в компанії Arthur Andersen і McKinsey & Company. В ЄБРР працює з 2010 року.Раніше вів справи банку в Балканському регіоні, Південно-Східному середземномор'ї, Туреччини та Східній Європі.

41-річний Артем Шевальов зараз член ради директорів ЄБРР від України. З березня по квітень 2015 2016 року обіймав посаду заступника міністра фінансів Наталії Яресько.У відомстві він курирував питання євроінтеграції. Свою кар'єру починав як радник виконавчого директора від України, Румунії, Молдови, Грузії і Вірменії в штаб-квартирі ЄБРР, де пропрацював з 2002 по 2005 рік, а потім керував представництвом українського державного Укрексімбанку в Лондоні – до 2011 року. З червня 2011 до призначення в уряд займав пост директора-альтерната від України, Швейцарії, Сербії, Чорногорії, Молдови, Ліхтенштейну.

Сергій Алексєєнко - нинішній радник голови НАК "Нафтогаз України". В минулому інвестиційний банкір. З 2006 по 2013 рік він обіймав посаду віце-президента інвестиційно-банківського управління ТОВ "Ренесанс Капітал Україна". У компанію він прийшов з ІК Dragon Capital, де він обіймав аналогічну посаду. Після відходу з "Ренесанс Капітал" працював головою з інвестицій та корпоративного розвитку групи "Континіум".

Нагадаємо, 18 грудня Нацбанк України визнав "Приватбанк" неплатоспроможним і запропонував уряду його націоналізувати. Головний власник банку Ігор Коломойський погодився на це і 22 грудня банк офіційно перейшов у власність держави

Задля докапіталізації банку Мінфін України планує випустити облігацій внутрішнього займу на 116, 8 млрд грн

Тимчасовий адміністратор націоналізованого "Приватбанку" вирішив збільшити статутний капітал фінансової установи на 35,941 млрд гривень

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme