Данилюк не виключає, що звільнить з Мінфіну кадри Яресько

Новий міністр фінансів Олександр Данилюк планує оновити кадровий склад відомства
Depo.Влада
15 квітня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "РБК-Україна", передає depo.ua.

"Кадровий склад зміниться. У мене принцип: потрібно привчати людей до того, що приходить політична команда і незалежно від відносин, реформує. Весь склад буде змінюватися чи ні, я ще вирішу окремо. Але я вважаю, що у міністра повинна бути можливість підбирати собі команду. Зрештою, це відповідальність міністра. Не обов'язково, що всі заступники підуть, але я залишаю за собою таку можливість", - сказав Данилюк.

Він також прокоментував інформацію, що заступник міністра Оксана Маркарова може залишитися у його команді.

"Зараз я прізвища не обговорюю, я оцінюю те, що необхідно зробити і підбираю команду. Я буду подавати на звільнення всіх, а потім буду правильно формувати команду. Збалансовано. А Оксану Маркарову я знаю дуже добре і з дуже хорошого боку", - сказав Данилюк.

Нагадаємо, вчора, 14 квітня, Верховна Рада затвердила Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра та всіх членів Кабміну, крім міністра охорони здоров'я. Немає узгодженого кандидата лише на крісло міністра охорони здоров'я.

Під час виступу в парламенті Гройсман пообіцяв за місяць показати антикризовий план і назвав першочергові завдання нового уряду. 

Зазначимо новий міністр фінансів Олександр Данилюк раніше займав посаду заступника голови Адміністрації президента. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада