Данилюк: Наглядова рада "Приватбанку" вже сформована

Міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Наглядова рада націоналізованого Приватбанку вже сформована
Depo.Влада
22 грудня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на прес-конференції, передає Depo.ua.

"Вже сформована Наглядова рада Приватбанку. Я ще залишу певну інтригу, ввечері ми презентуємо нову команду, просто зараз їх тут немає, і мені здається, що краще це було б робити з Києва, деякі члени Наглядової ради знаходяться там", - сказав Данилюк.

"Це будуть представники від держави - два члени, а решта будуть представники міжнародних фінансових організацій, а також незалежні експерти та спеціалісти в банківській сфері", - заявив міністр.

"Ось така комбінація професійної Наглядової ради з високим рівнем довіри, а також професійної команди, яка буде управляти безпосередньо банком, і є запорукою успіху на майбутнє", - підсумував Данилюк.

Нагадаємо, 18 грудня Нацбанк України визнав "Приватбанк" неплатоспроможним і запропонував уряду його націоналізувати. Головний власник банку Ігор Коломойський погодився на це і 22 грудня банк офіційно перейшов у власність держави

Задля докапіталізації банку Мінфін України планує випустити облігацій внутрішнього займу на 116, 8 млрд грн

Тимчасовий адміністратор націоналізованого "Приватбанку" вирішив збільшити статутний капітал фінансової установи на 35,941 млрд гривень

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада