Даниленко подасть в суд на Наливайченка: вимагатиме гривню за образу честі

Колишній заступник генерального прокурора України Анатолій Даниленко планує подати до суду на голову Служби безпеки України Валентина Наливайченка.
Depo.Влада
15 червня 2015 19:57
ФОТО: depo.ua
Даниленко подасть в суд на Наливайченка: вимагатиме гривню за образу честі
Даниленко подасть в суд на Наливайченка: вимагатиме гривню за образу честі

Таку заяву Даниленка на своїй сторінці в Facebook оприлюднила колишній прес-секретар прокуратури Києва Олена Яхно, передає depo.ua.

"Що б там не було, ні моя родина не має жодного стосунку до фірми БРСМ. Ми взагалі ніколи не займалися нафтовим бізнесом. Зараз я готую позовну заяву про захист честі та ділової репутації. Нехай Наливайченко в суді повторить всі свої звинувачення. Судячи з декларації, людина він дуже бідна, тому в ролі компенсації я вимагатиму 1 гривню та публічне вибачення", - йдеться у заяві Даниленка.

Екс-заступник генпрокурора наголосив, що перебуває в Києві, нікуди виїжджати не збирається, будь-коли готовий приїхати до прокуратури і дати свідчення.

Даниленко додав, що був шокований заявою Валентина Наливайченка.

"Він не може не знати, що коли я працював заступником в Генпрокуратурі, в мої функціональні обов'язки входили кадрова робота та господарські питання...процесуальними питаннями я не займався. Це робили інші заступники Генерального прокурора України. Тому навіть теоретично не міг „кришувати" жоден бізнес. У мене для цього просто не було повноважень. Чому Наливайченко зробив подібну заяву? Що його до цього спонукало? Я не можу зрозуміти. Може так на нього вплинули чутки про можливу відставку, а може негативна реакція суспільства на зникнення Клюєва", ¬ - написав Даниленко.

Нагадаємо, що Наливайченко днями заявив, що палаючу нафтобазу БРСМ під Васильковом "кришував" колишній заступник генерокурора, через це голову СБУ сьогодні викликали на допит до ГПУ. Перед цим він назвав журналістам прізвище підозрюваного СБУ екс-високопосадовця - Даниленко.