ЦВК "настукав" у НАЗК на кандидата в президенти

Центральна виборча комісія просить поліцію та НАЗК перевірити законність фінансування агітаційних матеріалів кандидата в президенти Ігоря Шевченка

Про це повідомили у прес-службі ЦВК, передає Depo.ua із посиланням на "Еспресо".

Рішення прийнято у зв'язку з тим, що до комісії 9 січня надійшли примірники друкованих матеріалів передвиборної агітації Шевченка "виготовлені за рахунок коштів виборчого фонду кандидата на пост президента України", друк яких здійснено установою ПП "Арніка-2".

Однак 17 січня від установи банку до ЦВК надійшла письмова інформація про відкриття 15 січня накопичувального та поточного рахунків виборчого фонду кандидата на пост президента Шевченка та їх реквізити.

"Разом з тим в поясненнях уповноваженого представника кандидата на пост президента України Шевченка в комісії Галабали зазначено, що надіслані до комісії матеріали передвиборної агітації виготовлено на підставі договору на розміщення політичної реклами на носіях зовнішньої реклами, укладеного між товариством з обмеженою відповідальністю "КІТ МЕДІА" та кандидатом Шевченком", - зазначається у повідомленні.

При цьому в указаному договорі не містилося інформації про установу, яка здійснила друк відповідних матеріалів передвиборної агітації. Формат і тираж виготовлених матеріалів, зазначених у пункті 3 додатку № 1 до договору, відрізнявся від відомостей, вказаних у друкованих матеріалах передвиборної агітації, примірники яких подано до ЦВК. Також Галабала не надав комісії інформації про відкриття рахунку виборчого фонду кандидата.

Копію цієї постанови комісія також надіслала Національному агентству з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, що кандидат у президенти України Ігор Шевченко шукає дружину на сайті знайомств "Мамба".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна