ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЦВК дала старт висуванню кандидатів на вибори в ОТГ

В Україні розпочався процес висування кандидатів у депутати, а також на посади сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах до об'єднаних територіальних громад (ОТГ)

Depo.Влада
19 листопада 2018 15:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії, передає Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

Відповідно до календарного плану виборів, які відбудуться 23 грудня 2018 року, подання документів для реєстрації кандидатів триватиме до 28 листопада включно.

"А до 29 листопада включно територіальні виборчі комісії (ТВК) прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації", - повідомили в ЦВК.

Згідно з поданими до ЦВК документами у перших місцевих виборах зможуть взяти участь місцеві організації 46 політичних партій. Вибори відбудуться у 123 обʼєднаних територіальних громадах (15 міських, 21 селищна, 87 сільських ОТГ) у 21 області України. До складу цих 123 ОТГ увійшли 511 місцевих рад (міських - 15, селищних - 25, сільських - 471).

Центральна виборча комісія нагадує кандидатам у президенти, що дочасна агітація - незаконна. Передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост президента України наступного дня після дня його реєстрації Центрвиборчкомом і закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів. Дочасне проведення такої агітації є порушенням.

Нагадаємо, в Україні у 2020-му році мають відбутися місцеві вибори за умови утворення об'єднаних територіальних громад (ОТГ) на всій території держави.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада