Cиловики ліквідували низку сепаратистських сайтів на українських доменах

Служба безпеки України припинила функціонування низки веб-сайтів, що використовувались для проведення акцій інформаційної агресії з боку Росії, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та посягання на територіальну цілісність України
Depo.Влада
7 квітня 2015 20:24
ФОТО: depo.ua

Ці інформаційні ресурси були зареєстровані та функціонували за технічною підтримкою афілійованих українських товариств - "NIC.UA" та "Сервіс Онлайн", повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" радник глави СБУ Маркіян Лубківський, передає depo.ua

Співробітники СБУ на підставі судового рішення вилучили серверне обладнання, що використовувалось для забезпечення роботи цих сайтів.

"Наразі тривають слідчі дії, але якщо дозволить слідство, ми незабаром надамо громадськості більш розширену інформацію щодо припинення нами діяльності інтернет-ресурсів та сайтів, які пропагували сепаратизм, тероризм, прославляли так звані "ДНР" і "ЛНР", поширювали московську пропаганду", - додав Лубківський.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні вдень співробітники СБУ провели обшук і вилучили сервери з датацентру великого доменного реєстратора NIC.UA. У компанії заявлявли, що "завжди, згідно із законодавством, регулярно блокували" сепаратистські ресурси.