Чутками про обмін моряків Путін перевіряє реакцію України, — Денісова

Москва заявила про можливість обміну в цьому році українських моряків на ув'язнених в Україні росіян для того, щоб подивитися на реакцію української сторони і для підвищення політичного рейтингу Путіна всередині Росії

Таку думку висловила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Я думаю, що Путін наших моряків буде використовувати як предмет торгу для того, щоб підвищити політичну популярність у своїй державі. Тому про обмін, я так думаю, він запускає чутки, аби подивитися, як ми відреагуємо на це", - сказала Денісова.

Омбудсмен відмовилася коментувати таку інформацію, бо має отримувати інформацію тільки з офіційних джерел, а такі їй не надходили.

Водночас Денісова зазначила, що в цьому випадку всі без винятку моряки мають бути звільнені і передані Україні, і йдеться не про обмін. Вони є військовополоненими, а не політичними в'язнями.

Нагадаємо, Денісова вимагає від Росії відповіді про дотримання прав українських політв'язнів.

Також за словами Денісової, з початку 2019 року полоненим українським морякам не надають ліків у ізоляторі "Матросская тишина" на Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія