Чумак відповів Яценюку, що не повернеться в антикорупційне агентство

Народний депутат України Віктор Чумак остаточно відмовився працювати в Національному агентстві з питань запобігання корупції при Кабінеті Міністрів України
Depo.Влада
24 лютого 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це сам політик повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Мені шкода цих трьох тижнів бездіяльності, які були потрачені на ці слова. За цей час можна було або оголосити додатковий конкурс в рамках того, що вже відбувається, або взагалі новий. І отримати набагато кращий результат. Не обійшлося без маніпуляції. Знову було наголошено, що Агенція могла працювати за умови обрання трьох членів. Не могла. І про це не раз говорилося і мною і експертами. Обрати за таких умов голову Агенції без наявності конфлікту інтересів неможливо", – пояснив Чумак і опублікував відповідні документи.

На засіданні Уряду мені поставили 24 годинний ультиматум :) А вірніше попросили визначитися, чи йду "з" чи залишаюсь ...

Опубліковано Віктором Чумаком 24 лютого 2016 р.

В коментарі телеканалу "112 Україна" Чумак додав, що працювати в органі, який не має достатньо повноважень, щоб виконувати свої функції з боротьби із корупцією, не має сенсу".

"Звільнити мене звідти неможливо – тому що я там не працював", - вважає Чумак.

Нагадаємо, що сьогодні Кабінет Міністрів України дав народному депутату Віктору Чумаку добу на роздуми, чи залишатися в складі НАЗК.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада