Чумак пояснив, чому пішов із БПП, але "чіпляється за крісло" нардепа

Народний депутат України Віктор Чумак виходить із фракції "Блок Петра Порошенка" і відмовляється працювати в Нацагентстві з запобігання корупції, бо там "не дадуть працювати"
Depo.Влада
28 січня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у кулуарах Верховної Ради, повідомляє depo.ua.

"Працювати мені там там (у НАЗК, - ред.) не дадуть. Там уже є позов про скасування розпорядження Кабмін. Двоходовочка така: скласти депутатські повноваження і прийти в непрацюючий орган, оскаржити рішення про призначення і залишитися ні з чим", - сказав Чумак, пояснюючи, чому вирішив не складати мандат нардепа.

Він стверджує, що вийшов із БПП через блокування у фракції антикорупційних ініціатив і дискредитації антикорупційних законів.

"Мені важко втрачати потужний інструмент політичної діяльності як фракція. Однак я виходжу, бо вважаю неможливим перебувати у фракції де розходяться справи із словами. Ті, хто веде справи проти корупціонерів, починають дискредитуватися. Це стосується і Мустафи Найєма і Сергія Лещенка… Я мажоритарний депутат. Я чіпляюсь за крісло, тому що його мені дала не близькість до партійного керівництва, не зв’язки і не гроші, а 150 тис. громадян", - зазначив Чумак.

Нагадаємо, що депутат уже зареєстрував в Апараті парламенту заяву про вихід із фракції БПП і запевнив, що буде позафракційним.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад