Чумак поскаржився, що його хочуть виштовхати з Ради

Нардеп від БПП Віктор Чумак заявив, що регламентний комітет Ради проголосував за винесення до зали подання про складання з нього депутатських повноважень
Depo.Влада
27 січня 2016 19:00
ФОТО: depo.ua

Про це політик написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні регламентний комітет ВРУ проголосував винести в зал подання про складання з мене депутатських повноважень. Попри те, що свою заяву з цього приводу я ще на початку тижня відкликав і виклав мої аргументи по суті справи", - зазначив Чумак.

"Аргументи дуже прості. Наприкінці 2015 року Кабмін видав розпорядження про моє призначення до НАК, але поки не відбудеться конкурс щодо дообрання двох членів цього агентства, його створення та реєстрація в державному реєстрі як юридичної особи заблоковане", - додав він.

Чумак повідомив, що за оптимістичними прогнозами це дообрання має статись до кінця лютого.

"Але, знаючи нашу реальність, може затягтися і на невизначений термін", - зазначив він.

"З огляду на це, проконсультувавшись з юристами, я дійшов висновку, що жодних посад я поки не суміщаю і, до вирішення ситуації з НАЗК по суті та його створення як юридичної особи, відкликав заяву про складення депутатських повноважень", - пояснив політик.

"Але, якщо один всім відомий народний депутат привселюдно заявив, що Чумака "ніяк не витиснуть" з парламенту, то дочекатися поки всі процеси відбудуться природним чином і всі крапки над "і" будуть розставлені, ніхто не збирається. Витискати – значить витискати. Закон їм не указ", - підсумував він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада