Чубарова хочуть замінити членом меджлісу, який вилизав Аксьонова

Так звана влада анексованого Криму хоче призначити свою людину на посаду виконуючого обов'язки голови меджлісу кримськотатарського народу
Depo.Влада
25 грудня 2014 15:43
ФОТО: depo.ua
Ремзі Ільясов
Ремзі Ільясов

Про це на своїй сторінці повідомив голова меджлісу Рефат Чубаров, передає depo.ua.

«Радник «повноважного представника президента Російської Федерації в Кримському федеральному окрузі» Ескендер Білялов 25 грудня 2014 року провів у Сімферополі прес-конференцію, в ході якої запропонував кандидатуру заступника «голови Держради Республіки Крим »Ремзі Ільясова на посаду заступника голови меджлісу кримськотатарського народу, одночасно виконуючого обов'язки голови меджлісу», - пише Чубаров, зазначивши, що, за словама Білялова, ініційована ним пропозиція «має бути прийнята» на засіданні меджлісу, яке нібито відбудеться незабаром.

«Свою пропозицію Ескендер Білялов мотивував тим, що, мовляв, на виборах голови меджлісу кримськотатарського народу, які проведені на першій сесії VI Курултаю кримськотатарського народу Ремзі Ільясов «відстав всього на 12 голосів... Як відомо, кандидатури заступників голови меджлісу називаються лише головою меджлісу і затверджуються голосуванням членів меджлісу», - написав Чубаров.

При цьому, голова меджлісу наголосив, що «все інші міркування Ескендера Білялова у ході проведеної ним прес-конференції я залишаю без коментарів».

«Оскільки розумію, що «радник» отримав установку від свого «представника», відмовити якому він не може», - підкреслив Чубаров.

Як повідомляв depo.ua, відразу після призначення Аксьонова так званим головою Криму, Ільясов видав про нього полум'яну промову. Так, Ільясов назвав Аксьонова другом, який «завжди говорить про справедливе ставлення до людей».