Чубаров: У Криму вперше заборонили відзначати День захисту прав людини

Вперше за останні роки в Криму заборонені масові заходи у зв'язку з Днем захисту прав людини
Depo.Влада
10 грудня 2014 10:49
ФОТО: depo.ua
Чубаров: У Криму вперше заборонили відзначати День захисту прав людини
Чубаров: У Криму вперше заборонили відзначати День захисту прав людини

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає ДеПо.

Він також повідомив, що через заборону в'їжджати на територію півострова вперше змушений відзначати цей день далеко від Батьківщини.

При цьому він вказав на заборони та обмеження, яким цього дня піддаються представники кримськотатарського народу на півострові.

«Вперше за останні роки зустрічаю День прав людини далеко від Батьківщини... Вперше влада Криму заборонила проведення масових заходів у зв'язку з Днем прав людини... Вперше в День прав людини члена меджлісу кримськотатарського народу (у цьому випадку мого заступника Ахтема Чийгоза) викликають на допит...» - написав Чубаров.

Чубаров впевнений, що незабаром усім тим, хто «переступив елементарні принципи мирного співіснування зі своїми сусідами», доведеться відповідати.

«Весь алгоритм розвитку міжнародних подій свідчить про невідворотність плачевного кінця для всіх тих, хто переступив елементарні принципи мирного співіснування зі своїми сусідами. Відповідно, недалекий той час, коли на лаві підсудних Спеціального міжнародного трибуналу ми побачимо (також вперше) деякі знайомі нам кримські обличчя...» - пише Чубаров.

Як пишуть «Аргументы недели - Крым», головну площу кримської столиці оточили, розставивши на входах металошукачі.

З самого ранку площу Леніна в Сімферополі обнесли по периметру огородженнями. На площі більша, ніж звичайно, кількість бійців самооборони. Чергує поліція.

Вхід і вихід на площу здійснюються через рамки металошукачів.

На прилеглих вулицях розміщені пости ДІБДР. Перевіряють вантажні машини.

Поблизу будівлі Ради міністрів точково розставлений спецназ.

Як повідомляв ДеПо, у липні голові меджлісу Рефату Чубарову на п'ять років заборонили в'їзд до Криму.

Як відомо, 10 грудня в День захисту прав людини на площі Леніна кримські татари проводили мітинг. Цього року дозволу на традиційну акцію вони не отримали.