Чубаров: Татари "тотально" бойкотували російські вибори у Криму

Кримські татари масово бойкотували незаконні "вибори" до російської Держдуми
Depo.Влада
19 вересня 2016 06:04
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив глава Меджлісу й народний депутат Рефат Чубаров, передає depo.ua.

"Як повідомляють з різних куточків Криму, співвітчизники тотально бойкотували незаконні "вибори". Як не без гумору написав один з моїх співрозмовників, вказуючи на російських окупантів та їхніх прислужників – "Кене да бокъ ашадылар!" (з кримськотатарської – "знову лайна з'їли")", - написав він.

Чубаров зацитував інформацію видання "Крим. Реалії": так звана "глава Сімферопольської дільничної виборчої комісії №266" Олена Агапова повідомила, що на цій виборчій дільниці кримські татари проігнорували вибори. Тут проживає 1818 виборців. З них понад 90% - кримські татари, решта - росіяни, українці та інші. На момент 18.00 явка виборців становила лише 9% виборців.

Нагадаємо, у неділю, 18 вересня, на Росії відбулося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Москва вперше організувала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства та консульств, однак дільниці у диппредставництвах все ж запрацювали.

За даними перших підрахунків голосів, партія "Єдина Росія" отримує 47,99% голосів, ЛДПР - 16,45%, КПРФ - 15,85%, "Справедлива Росія" - 6,51%.