Чубаров: Санкції проти Росії не рятують кримських татар від репресій

Репресії проти кримських татар в окупованому Криму тільки посилюються
Depo.Влада
7 червня 2016 08:30
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає depo.ua.

"Кожен день приносить все нові тяжкі звістки про скоєні російськими окупантами злочини проти кримських татар і українців: незаконні обшуки, затримання, багатогодинні допити, включаючи дітей шкільного віку.

Російські окупанти штампують застереження про екстремістську діяльності і погрожують притягнути до кримінальної відповідальності кожного совісного співвітчизника, в тому числі і тих, хто хотів надати моральну і матеріальну підтримку сім'ям та дітям репресованих кримських татар. Окупанти прагнуть розтоптати національну гідність, традиції і родинні зв'язки кримських татар", - написав Чубаров.

"Минуло більше місяця, як окупаційним російським судом Меджліс кримськотатарського народу оголошений екстремістською організацією, а його діяльність заборонена.

Внаслідок заохочувальною окупаційними властями Криму антикримськотатарської істерії і ненависті масового характеру набувають ксенофобські випади проти кримських татар", - додав глава Меджлісу.

"Наруга і вбивство Муміне Алієвою є прямим наслідком проведеної російськими окупантами політики етноциду корінного народу Криму", - наголосив Чубаров.

Він також зазначив, що санкції проти Росії не можуть убезпечити кримськотатарський народ від гонінь та репресій.

"Підтверджена сьогодні ж (06 червня 2016 року) в телефонній розмові між президентом України Петром Порошенко, президентом Франції Франсуа Оландом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель позиція про збереження санкцій щодо Росії "до повної реалізації Мінських домовленостей" (при всій позитивності цього рішення) не убезпечує кримськотатарський народ від подальших гонінь, репресій і вбивств активістів громадянського суспільства в окупованому Криму.

Діючі санкції здатні лише утримати (поки що!) Путіна від нових військових дій проти України, але недостатні, щоб змусити Москву повернутися в рамки міжнародного права, звільнивши окупований Крим і контрольовані нею окремі райони Донецької і Луганської областей.

Відповідно, відсутність домовленостей про нові, більш жорсткі міжнародні санкції проти Росії не наближає швидку деокупацію Криму", - написав Чубаров.

Чубаров: Санкції проти Росії не рятують кримських татар від репресій - фото 1

Чубаров: Санкції проти Росії не рятують кримських татар від репресій - фото 2

Чубаров: Санкції проти Росії не рятують кримських татар від репресій - фото 3

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко, президент Франції Франсуа Олланд і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові констатували, що санкції щодо Росії повинні залишатися до повної реалізації Мінських домовленостей

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада