Чубаров поскаржився Шокіну на безчинства сімферопольського суду

Народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розцінює рішення Сімферопольського суду про його арешт як демонстрацію репресій стосовно членів Меджлісу
Depo.Влада
28 жовтня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Щодо інформації про моєму заочний арешт, це чергова нісенітниця з боку окупантів. Можна було б тільки посміятися над цим, але це просто демонстрація того, що окупаційна влада системно дискримінує, репресує та здійснює тиск на членів Меджлісу кримськотатарського народу, які проживають у Криму. Прийнявши таку постанову щодо мого арешту, вони це описали такими словами: запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном до двох місяців, обчислення якого визначено судом з моменту його екстрадиції на територію Російської Федерації, або фактичного затримання на території Російської Федерації", - розповів Чубаров.

На думку Чубарова, таке формулювання дає право Російської Федерації звернутися в міжнародні інституції, щоб могли його затримати і видати РФ.

"Я розумію, що цього не буде в провідних демократичних країнах, але є країни, які прихильні до Росії. Отже, мені потрібно бути обережним. Є й інший момент. Наші правоохоронні органи, в першу чергу, прокуратура, до якої я звернувся по телефону, оформити мою заяву про притягнення цих осіб, які вчинили дійсно злочинне діяння, прийнявши такі рішення стосовно громадянина України", - зазначив депутат.

"І я так розумію, вони роблять все можливе, щоб здійснити якесь власне судове шоу з подій 26 лютого 2014 року, коли десятки тисяч кримських татар біля стін парламенту Криму виступали за територіальну цілісність України. І тут є вже заарештовані люди, і їм не вистачає тепер мене", - резюмував Чубаров.

Нагадаємо, Сімферопольський суд постановив заарештувати народного депутата, голову Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова

Більше новин політики читайте на Depo.Влада