Чубаров: Під репресії окупантів можуть потрапити більше 2,5 тисяч членів Меджлісу

Під заборону Меджлісу в Криму підпадає більше 2,5 тис. людей, які є членами більш ніж 250 селищних, міських і сільських Меджлісів
Depo.Влада
20 квітня 2016 05:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає depo.ua з посиланням на 112 Україна.

"У нас є більш ніж 250 Меджлісів, це селищні, міські, сільські і все це налічує більш ніж 2500 людей, але все це обрані кримськими татарами люди. І тепер, якщо це рішення окупаційної влади, що саме по собі буде злочинним, але вони його будуть реалізувати, оскільки вони контролюють Крим, якщо вони вважатимуть це рішення безпосередньо щодо людей, то вони повинні як мінімум репресувати 2500 людей, бо вони з їхніми підходами є екстремістами", - сказав Чубаров.

Він також повідомив, що кримського журналіста Миколу Семену відпустили з допитів.

"Я не знаю, до якої прірви буде доходити окупаційна влада, сьогодні в Криму проводили обшук у журналіста Миколи Семени. І сьогодні після багатогодинних допитів його відпустили під підписку про невиїзд, тобто він вже став заручником у закритому Криму, і це те, що очікує сотні людей, які будь-яким способом дадуть привід для окупаційної влади думати, що ці люди не є лояльними до Росії", - повідомив голова Меджлісу.

Нагадаємо, 18 квітня російський Мін'юст ухвалив рішення про визнання Меджлісу екстремістською організацією  "на підставі рішення прокурора республіки Крим про призупинення діяльності громадського об'єднання". Водночас Меджліс не має такого статусу – це представницький орган кримських татар.

13 квітня "прокурор Криму" Наталія Поклонська призупинила діяльність організації.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада