Чубаров: ФСБ використовує татар-відщепенців для дискредитації конгресу в Туреччині

Федеральна служба безпеки Росії намагаються дискредитувати Другий Всесвітній конгрес кримських татар, запланований у Туреччині 1-2 серпня
Depo.Влада
10 квітня 2015 20:59
ФОТО: depo.ua

Для цього спецслужби використовують кримських татар, які погодилися співпрацювати з окупантами, написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Результати дводенної (4-5 квітня 2015 року) роботи "Платформи кримськотатарських організацій Туреччини", що об'єднує 43 кримськотатарські організації з 45, довели кримських окупантів до люті. З оголошенням дати і місця проведення Другого Всесвітнього конгресу кримських татар (1-2 серпня 2015 року, Туреччина) зруйновані останні надії окупантів та їхніх нечисленних маріонеток серед співвітчизників використовувати багатомільйонну кримськотатарську діаспору для прикриття злочинів, здійснених і здійснюваних окупантами в Криму", - написав глава Меджлісу.

За його словами, до спроб дискредитації майбутнього Всесвітнього конгресу кримських татар окупанти спішно підключили ФСБ та інші спецслужи Росії.

"Найбільш неадекватні твердження в стилі відомого Геббельса доручено озвучувати відщепенцям, що постійно труться об чоботи окупантів....", - додав Чубаров.

Нагадаємо, що 4-5 квітня в Анкарі відбулася Консультативна нарада Платформи кримськотатарських організацій Туреччини, за результатами якої її учасники затвердили резолюцію, в якій виступили проти окупації Криму Росією і засудили її репресії проти кримських татар на півострові. Крім того, в резолюції йдеться про початок підготовки та організації Другого Всесвітнього конгресу кримських татар, що заплановано провести в Туреччині з 31 липня до 2 серпня 2015 року.

Як повідомляв depo.ua, другий Всесвітній конгрес кримських татар пройде в Туреччині з 31 липня по 2 серпня 2015 року.