Чубаров: Є інформація про плани ФСБ фізично ліквідувати кримських поплічників окупаційної влади

Глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що з окупованого Криму надходить інформація про плани спецслужб Росії фізично усунути деяких кримських поплічників окупаційної влади, у числі намічених жертв вказуються Ремзі Ільясов і Михайло Шеремет
Depo.Влада
9 листопада 2015 22:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Фейсбук" Рефата Чубарова.

"Підготовка та реалізація зазначених планів, за інформацією, яка надійшла до нас, буде обставлена ​​в кращих традиціях КДБ - ФСБ, коли всі сліди спецоперації повинні привести до абсолютно непричетних людей, але відомих своїм неприйняттям окупації Криму. Бонусом спецоперації з'явиться вплетення в окупаційну міфологію двох жертовних імен - кримського татарина та росіянина - нібито полеглих від рук наймитів "хунти", - пише Чубаров.

Він зазначає, що у випадку з Ремзі Ільясова, в якості причини вказується необхідність "відкрити дорогу" більш цинічному молодому колаборанту з числа кримських татар. А у випадку ж з Михайлом Шереметом вирішуються одночасно, мовляв, два завдання: ліквідується ключовий учасник, співвиконавець і очевидець всіх злочинів, скоєних спецпідрозділами РФ у взаємодії з кримською "самообороною" в перші тижні окупації Росією Криму.

"Передбачаю, що ця інформація викличе різні і суперечливі оцінки ... Але знаю точно, зазначені особи будуть вживати заходів особистої безпеки, щоб уникнути приготованої їм долі жертовних баранів. Відповідно, буде зірваний план по здійсненню масштабної провокації в Криму, в яку можуть бути кинуті десятки ні в чому не причетних людей", - наголошує глава Меджлісу.

Рефат Чубаров згадує, як в середині бандитських 90-х років до нього надійшла інформація про нібито підготовлювану фізичну розправу над ним і ще одним членом Меджлісу. При цьому, характер інформації, що надійшла не дозволяв йому просто відмахнутися, як це бувало не раз раніше в подібних ситуаціях.

"Протягом декількох днів нами були зроблені деякі як публічні, так і приховані дії, після яких сторона, зазначена в отриманою нами інформацією як можливий виконавець ексцесу, вийшла з пропозицією зустрітися ....У підсумку, як мені і сьогодні представляється безперечним, ми тоді зуміли уникнути ретельно запланованого вибуху ситуації в Криму в інтересах третьої сторони", - написав він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.