Чубаров - Олланду та Меркель: існує загроза існуванню кримських татар

В окупованому Росією Криму нависла пряма загроза існуванню кримськотатарського народу, від Німеччини і Франції чекають "дієвих заходів з відновлення територіальної цілісності України"
Depo.Влада
23 серпня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні глави меджлісу Рефата Чубарова до канцлера ФРН Ангели Меркель і президентам України та Франції перед їхньою зустріччю, запланованої на 24 серпня в Берліні, передає depo.ua.

"В окупованому Росією Криму нависла пряма загроза самому існуванню кримськотатарського народу - корінного народу Криму, який виступив у лютому-березня 2014 року з масовими мітингами і протестами проти вторгнення російських військ ... Численні заяви міжнародних організацій, включаючи ООН, ЄС, Ради Європи та ОБСЄ, а також лідерів різних держав з виразом неспокою і закликами дотримуватися прав кримськотатарського народу та інших жителів Криму залишаються без жодної уваги з боку Росії", - підкреслив лідер меджлісу.

Чубаров закликав лідерів трьох країн на зустрічі 24 серпня вжити дієвих заходів з відновлення територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів, забезпечення суверенітету України на всій її території включно з Кримом.

Нагадаємо, що 24 серпня президент Петро Порошенко на зустрічі з Меркель та Олландом говоритиме про корупцію.