Чорновол підірвала соцмережі, оголосивши Пашинського головним борцем з корупцією

Депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол назвала Сергія Пашинського головним борцем з корупцією в Україні
Depo.Влада
27 травня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua
Чорновол підірвала соцмережі, оголосивши Пашинського головним борцем з корупцією
Чорновол підірвала соцмережі, оголосивши Пашинського головним борцем з корупцією

Свою статтю про роль Пашинського Чорновол оприлюднила у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

"До Майдану репутацію Сергія Пашинського знищували на замовлення Януковича (керував цей процес Льовочкін). Після Майдану Льовочкіна посилили інші. Це вже переросло в мега-кампанію по знищенню достойного політика. Я теж періодично потрапляю під цей каток брехні та притягнутих за вуха фактів. Причому лише за те, що я член його команди", - пише Чорновол.

"Я не боюся це визнати і публічно заявити. Я про це вільно говорю, бо мені є чим пишатися. Пашинський є неформальним лідером цілого напрямку в українському політикумі - реальної, а не піарівської антикорупційної діяльності. Він певно єдина потужна політична фігура, яка не дає корупційним моделям збалансуватися, корупціонерам поділити зони впливу, домовитися і "працювати" без жодних скандалів в інформаційному просторі", - заявила нардеп.

Ця заява викликала жваве обговорення та хвилю критики в соцмережах.

Чорновол підірвала соцмережі, оголосивши Пашинського головним борцем з корупцією - фото 1

Нагадаємо, кілька днів тому народні депутати Дмитро Добродомов (БПП) та Сергій Соболєв ("Батьківщина") звинуватили Пашинського в серйозних корупційних оборудках з нафтопродуктами. За словами Добродомова та Соболєва, Пашинський нібито під виглядом "жовтої рідини" віддав комерційним структурам нафтопродукти, призначені армії. Зі свого боку Пашинський пообіцяв подати на нардепів в суд.