Чорновол кнопкодавить "в інтересах держави" (ВІДЕО)

Депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол визнала, що голосувала в Верховній Раді замість своєї колеги і не вважає це проблемою
Depo.Влада
22 травня 2015 23:52
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі телеканалу "112", передає depo.ua.

"Це була певна провокація. Я хотіла продемонструвати свій протест проти тієї істерії, яка розгорнута у цьому питанні. Тому що насправді "кнопкодавство" - це ганебне явище, але це не найбільша проблема парламенту. Це не та проблема, на яку повинні звертати увагу ви всі і через це забувати про інші, які дійсно впливають на долю держави", - пояснила Тетяна Чорновол.

Також вона зазначила, що вважає дуже важливим закон про особливості оподаткування електромобілів, задля якого й допустила неперсональне голосування. На її думку, цей документ невигідний паливно-енергетичному лоббі.

Нагадаємо, кнопкодавство Чорновол зафіксували на відео парламентські журналісти, коли вона голосувала за свою колегу по фракції Олену Ледовських.

Незважаючи на заяви спікера парламенту Володимира Гройсмана про те, що боротьба з кнопкодавством знаходиться на фінальному етапі, журналісти продовжують фіксувати порушення персонального голосування з боку народних обранців.