Чорновіл розповів, яке відношення має до "чорних кас" ПР

Політичний експерт Тарас Чорновіл заявив, що не причетний до "чорних кас" Партії Регіонів, а в офісі політсили отримував лише компенсацію за робочі поїздки
Depo.Влада
31 травня 2016 18:14
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "112 Україна", коментуючи свої слова про готовність свідчити в НАБУ про "чорні каси" ПР, передає depo.ua.

"До "чорних кас" я не причетний, але як людина яка на той момент була депутатом фракції на передвиборчу кампанію на своєму автомобілі ганяв, сам оплачував готелі, мені повертали тільки гроші. Я бачив цей журнал, який зараз опублікував Лещенко, бо в ньому коли діставав компенсацію за бензин, за готелі, за виїзд у Брюссель, я ставив підпис за отримання цих компенсацій ", -  розповів Чорновіл.

"Це були невеликі суми, наприклад за поїздку в Брюссель могло бути 2 тисячі доларів. По Україні за місяць набігала трошки більша сума, бо постійно ганяв, десятки тисяч кілометрів тоді наїздив. Не йшлося про підкуп, бо в то й момент я був депутатом цієї фракції і мене не треба було підкуповувати. Я бачив саму касу, і знаю де і як воно відбувалося. Крім того дещо чув і про інші каси.", -  додав він.

На уточнююче питання, про те як саме видавалися компенсації і чи видавалися чеки, Чорновіл зазначив: "Не було ніяких чеків, це третій поверх особняка на Липській. На другому чи третьому поверсі місцева бухгалтерія закрита, де були координатори, які вирішували ці питання. Тоді не дуже зверталася на це увага, бо про підкупи тоді говорилося, але не в прив'язці до партійної каси. Всі розуміли, що є якась каса у Клюєва, Льовочкіна, Азарова, ще у когось. А це була каса типова для будь якої-партії. В усіх партіях від канцтоварів, до доплат працівникам, оплата послуг зв'язку, воно все йде готівкою".

Нагадаємо, сьогодні було опубліковано у ЗМІ "чорні каси" Партії Регіонів за 2012 рік.

 Чорновіл зізнався, що його прізвище може з’явитися у цій документації, адже він отримував гроші від регіоналівУ зв'язку з цим він заявив про готовність свідчити в НАБУ про "чорні каси".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада