Чому Захарченко міг терміново виїхати до Росії

Якщо ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко справді залишив Донецьк, то пояснення може бути одне - його підставили і зроблять цапом відбувайлом за невдалий початок наступу
Depo.Влада
3 червня 2015 23:55
ФОТО: depo.ua
http://www.tassphoto.com/ru
http://www.tassphoto.com/ru

ЗМІ вже пишуть, що лідер "ДНР" Олександр Захарченко залишив Донецьк і вирушив у напрямку Росії. Якщо це правда, то це може пояснюватися наступним чином.

По-перше, сьогоднішній масштабний (все ж ціла бригада у складі 1 тис. вояків з танками та російськими військовослужбовцями аж ніяк не тягне на дрібну вилазку) наступ під Мар'їнкою провалився. І хтось за це має відповісти. І це будуть не російські генерали.

По-друге, бойовики в Донецьку, які мали дуже великі втрати і зараз багато говорять про те, що їх просто кинули на убой. Росте незадоволення, яке тхне бунтом. І за це хтось має відповісти. Потрібна жертва, яка вгамує гнів народний. І це не будуть російські генерали.

По-третє, Захарченко є креатурою Суркова, який нещодавно був в Донецьку і, схоже, мав відношення до планів "невеличкого" переможного наступу, який мав би зробити Україну та Захід більш поступливими у Мінську. По суті, показується такий батіг, а потім витягується пряник - мовляв, вже приймайте до України ті "ЛНР" та "ДНР" на наших умовах.  Але батога якось не вийшло. Вийшла поки суцільна ганьба на всю Росію (багато ЗМІ пихато написали ДНР ПЕРЕХОДИТЬ У НАСТУП, а потім почали з'явилися скромні заголовки - Військові дії на Донбасі поновилися), яка тільки усіх роздратувала на Заході. І за це має хтось відповісти. І це точно не будуть російські генерали. І публічно це не буде навіть Сурков.

Багато гадати не варто, хто за все це має відповісти. Той персонаж, який виїхав з Донецька. Залишається одне питання? Чи Захарченка потримають в Росії деякий час як Плотницького для "перевиховання", щоб страсті в Донецьку затихли, щоб завести туди інших людей, а потім його повернути в якості "весільного генерала"?. Подвійного "весільного генерала". Бо він і так маріонетка. Легендою для його тимчасового зникнення може стати лікування. Чи все ж з нього зроблять публічного цапа-відбувайла?