Чому Ющенку місце не на інтерв'ю, а в ополонці

Екс-президент України виступив із низкою заяв про те, як Україна неправильно живе після того як він перестав бути президентом
Depo.Влада
18 січня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua
Чому Ющенку місце не на інтерв
Чому Ющенку місце не на інтерв'ю, а в ополонці

Віктор Андрійович Ющенко, колишній голова Нацбанку, третій президент України виступив в ефірі телеканалу "112 Україна". Розповів про те, що нормандський та мінський діалоги не мають успіху, Україні треба не план миру, а план перемоги і що війну треба називати війною, а не АТО.

Аналізувати сентенції Віктора Андрійовича – справа тих, хто досі фанатіє за Віктором Андрійовичем, тим паче що замість гуру нації в нього вийшов капітан очевидність. Таке вже казали багато хто і не раз.

Тому й не дивно, що замість "Божечки, да він же ж правий!!", або "Да що ж він каже?!" соцмережі вибухнули питанням "Та нащо ти виліз?"

І дійсно, краще б мовчав, поки не пригадали його "здобутки": Помаранчеву революцію, результатами якої Ющенко так і не зміг скористатися, призначення Тимошенко прем'єркою, а Януковича -  прем'єром, неспроможність досягти діалог з Радою і Кабінетом міністрів

Чи була при Ющенко подолана корупція? Чи усунено від влади олігархів? Підписано Асоціацію з ЄС? Може хоча б виділено землю кримським татарам?

На Майдані він обіцяв, що всі будуть рівні перед законом, що влада буде здатною об'єднати суспільство, що плоди економічного зростання стануть доступні всім. Що з цього насправді вдалося виконати Ющенку? Розколотий був не тільки помаранчевий електорат, але й країна, яка саме тоді явно поділилася на Схід та Захід.

З 47 % тих, хто повністю схвалював діяльність третього українського президента, через три з половиною роки, за даними Центра Разумкова, залишилося лише 6,7%.
З перших днів і до кінця президентського терміну Ющенка українців не залишало відчуття, що їхній президент існує десь у паралельній реальності. В якій, врешті, і матеріалізувався Янукович, у вигляді кандидата в президенти.

Може, краще б ви, Вікторе Андрійовичу, любий друже, знову виклали відео як купаєтеся в ополонці на Водохреща? Більше б лайків зібрали.