Чому Ющенку місце не на інтерв'ю, а в ополонці

Екс-президент України виступив із низкою заяв про те, як Україна неправильно живе після того як він перестав бути президентом
Чому Ющенку місце не на інтерв
Чому Ющенку місце не на інтерв'ю, а в ополонці

Віктор Андрійович Ющенко, колишній голова Нацбанку, третій президент України виступив в ефірі телеканалу "112 Україна". Розповів про те, що нормандський та мінський діалоги не мають успіху, Україні треба не план миру, а план перемоги і що війну треба називати війною, а не АТО.

Аналізувати сентенції Віктора Андрійовича – справа тих, хто досі фанатіє за Віктором Андрійовичем, тим паче що замість гуру нації в нього вийшов капітан очевидність. Таке вже казали багато хто і не раз.

Тому й не дивно, що замість "Божечки, да він же ж правий!!", або "Да що ж він каже?!" соцмережі вибухнули питанням "Та нащо ти виліз?"

І дійсно, краще б мовчав, поки не пригадали його "здобутки": Помаранчеву революцію, результатами якої Ющенко так і не зміг скористатися, призначення Тимошенко прем'єркою, а Януковича -  прем'єром, неспроможність досягти діалог з Радою і Кабінетом міністрів

Чи була при Ющенко подолана корупція? Чи усунено від влади олігархів? Підписано Асоціацію з ЄС? Може хоча б виділено землю кримським татарам?

На Майдані він обіцяв, що всі будуть рівні перед законом, що влада буде здатною об'єднати суспільство, що плоди економічного зростання стануть доступні всім. Що з цього насправді вдалося виконати Ющенку? Розколотий був не тільки помаранчевий електорат, але й країна, яка саме тоді явно поділилася на Схід та Захід.

З 47 % тих, хто повністю схвалював діяльність третього українського президента, через три з половиною роки, за даними Центра Разумкова, залишилося лише 6,7%.
З перших днів і до кінця президентського терміну Ющенка українців не залишало відчуття, що їхній президент існує десь у паралельній реальності. В якій, врешті, і матеріалізувався Янукович, у вигляді кандидата в президенти.

Може, краще б ви, Вікторе Андрійовичу, любий друже, знову виклали відео як купаєтеся в ополонці на Водохреща? Більше б лайків зібрали.

Як повідомляв depo.ua, Ющенко вважає, що нормандський та мінський діалоги не мають у