Чому у нас нема гумористів?

Після Юрмали у житті Зеленського майже нічого не зміниться. Він зможе відбілитися набагато швидше і легше ніж Лещенко
Depo.Влада
12 вересня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
Чому у нас нема гумористів?
Чому у нас нема гумористів?

Спочатку Зеленський працював на Юлю. Потім він працював з Хорошковським на "Інтері". Потім з Коломойським. Зараз пробує створити власний телеканал. Зеленський - це Шустер від політичного гумору. В вищому ешелоні політикуму немає жодного діяча, який би не "просився" зробити про себе скетч. І після Юрмали нічого не зміниться.

Як відбілюватиметься Зеленський? Він зробить сценку, де висміє Порошенка, Турчинова, трохи наїде на Луценка, і всі ті, хто зараз рве на собі волосся, будуть постити його відео.

А тепер про гумор взагалі. Гумор - це бізнес, і наразі Зеленський найкращий бізнесмен в цій сфері. По суті він будує ту саму модель, яка існує в Росіі і яку побудував Масляков. Всі, хоч трохи талановиті гумористи, в силу різних обставин життя, ідуть в структури Зеленського. Тут нема нічого ні хорошого ні поганого - просто у "Квартала" нема серйозних конкурентів.

Крупні канали женуться за Зеленським і продукують його копії, які, на жаль, ще примітивніші, ніж він сам.

Чи можна вийти з цього кола? Теоретично так. Але наразі серед всієї плеяди наших письменників нема гумористів. І в цьому є величезна проблема - у нас в цілому поколінні письменників немає жодного!!! гумориста.

Тому, можна багато говорити про Зеленського, але поки в нас нема конкурентів для нього. І нема ринку, який би готовий був із ним конкурувати. Спроби робити смішні програми є на всіх каналах, але поки вони малорейтингові і переважно слабкі. Поки не запрацює цей ринок - доти ми приречені слухати Зеленського.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада