Чому СБУ ризикує перетворитися на Марію Захарову

Поява різноманітних вульгарних карикатур та картинок на офіційній сторінці СБУ у Twitter викликає неприємні паралелі з нашим північним сусідом-агресором
Depo.Влада
3 червня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Чому СБУ ризикує перетворитися на Марію Захарову
Чому СБУ ризикує перетворитися на Марію Захарову

Державна інформаційна політика – річ складна і знаходиться поза емоціями. Іншими словами, те, що добре для блогерів, які можуть дозволити собі жарти нижче поясу, абсолютно неприпустимо для державних інституцій.

Тому поява дупи на офіційній сторінці СБУ Twitter викликало певне здивування. Так, у відповідь на заяву ватажка бойовиків "ЛНР" Ігоря Плотницького про припинення існування України "конторівці" виставили жартівливу світлину щодо "юридично бездоганної позиції ЛНР".

Все це виглядало дещо вульгарно. До того ж це далеко не поодинокий випадок, коли прес-служба СБУ дозволяє собі на адресу російських та проросійських персонажів. Зокрема, там регулярно постять різноманітні подібні жарти: домалювали на голову Горбачова мапу Криму, поставили смішну фотографію Шойгу з підписом "ми туди тебе не посилали". Втім, жарти на сторінці СБУ, які регулярно з’являються у "прямому ефірі", були більш-менш дотепним, але викликає певну відразу рівень цих жартів. Це дещо нагадує тупий гумор представниці МЗС РФ Марії Захарової. Та те ж не так давно розповідала анекдоти про повернення Криму.

Це зовсім не означає, що у співробітників СБУ не повинно бути власної позиції відносно того, що відбувається на окупованій частині Донбасу чи в анексованому Криму. Втім, позиція може бути озвучена неофіційно, а у якості точки зору окремих громадян.

Тим паче, що всі ці карикатури та жарти, які використовує СБУ і так гуляють Інтернетом завдяки величезній кількості політично-активних громадян. І тут важливо, щоб наші державні інституції, влаштовуючи програму "Аншлаг" на власній сторінці, не уподібнювалися до своїх російських колег. З ними і так все давно зрозуміло…

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: сбу, жарти