Як Путін хоче зробити з Саакашвілі свою головну надію

Відставка Одеського губернатора знову викликала у росіян бажання дізнатися, "а, что там у хохлов"
Depo.Влада
7 листопада 2016 19:00
ФОТО: depo.ua
Як Путін хоче зробити з Саакашвілі свою головну надію
Як Путін хоче зробити з Саакашвілі свою головну надію

Гучний грюкіт дверима Саакашвілі, присмачений наїздами на владу, викликав справжній фурор у всіх російських ЗМІ. Інформагентства нашого агресивного сусіда вже усіляко взялися за цю тему, беручи коментарі різноманітних експертів. Варто очікувати, що вже скоро кремлівська пропагандистська система видасть цілу серію матеріалів та сюжетів про те, як Саакашвілі почне "третій Майдан" в Україні.

Треба розуміти, що на всі ці медійні речі з Росії нам реагувати не треба. Для тих, хто любить ділити ті чи інші події виключно за категоріями "зрада" чи "перемога", теж варто заспокоїтися: відставка Саакашвілі – це точно не "зрада".

Політичні інтриги та розборки свідчать, що в Україні, попри всі проблеми з виснаженістю українців та нікуди не зниклою корупцією, все ж таки здорове суспільство. У нас губернатор може заявити, що йде через претензії до діяльності президента, народ може перемивати кісточки чиновникам за е-декларування.

Так, це - скандал. Але в Росії не можна уявити, щоб якийсь губернатор якоїсь, умовно кажучи Удмуртії, наїхав на Путіна. Це – неможливо, тому що це - неможливо…  

Головний момент, який варто зрозуміти українцям, полягає в тому, що ми з Московією - кардинально відрізняємося. Росія – це тоталітарна держава, Україна – європейська демократія. Скільки вже апокаліптичних прогнозів щодо майбутнього України давали різноманітні кисельови та інші кремлівські медіа-пішаки?

І зараз, після атаки Саакашвілі на президента, на нас чекають скандали та звинувачення. Обговорення даної теми триватиме тиждень, а може два – все це нічого не змінить. Парадигма політичної боротьби в Україні немає жодного стосунку до будь-яких бажань Кремля.

Тому смішно спостерігати, як із Саакашвілі - з ворога №1 Володимира Путіна - у російських ЗМІ несподівано зробили "велику надію Кремля". І розрахунок росіян, які читають про скандальну відставку екс-президента Грузії, базуються лише на тому сподіванні, що Україну все ж таки буде знищено. Не дочекуються…

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада