Чому Луценко нічого не знайде у Клюєва та Сівковича

Обшуки на віллах у оточення Януковича виглядають чистою формальністю. А також піаром для Юрія Луценка
Depo.Влада
21 червня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Чому Луценко нічого не знайде у Клюєва та Сівковича
Чому Луценко нічого не знайде у Клюєва та Сівковича

Після вранішнього шоу біля вілли Олега Ляшка в Конча-Заспі слідчі все ж таки дібралися до його сусідів - Андрій Клюєва та Володимира Сівковича. Варто зазначити, що обидва представника режиму Януковича, що втекли в Росію ще у лютому 2014 року, давно виступають у якості основних підозрюваних в розгоні студентів на Майдані, яке сталося вночі 30 листопада 2013 року.

Щоправда, абсолютно незрозуміло, навіщо це робити зараз - через два з половиною роки після перемоги Революції гідності. Існують великі сумніви в тому, що й тоді б слідчі встигли знайти там хоч якість докази, а зараз шансів взагалі нема.

Так, це питання напряму не стосується Юрія Луценка, який обіймає посаду генерального прокурора трохи більше місяця. Тут варто згадати діяльність трійки "постмайданівських" генпрокурорів – Олега Махницького, Віталія Ярему та Віктора Шокіна, які примудрилися не провести елементарні слідчі дії щодо одного з найбільш резонансних епізодів, який, без применшення, вплинув на перебіг всієї української історії.   

Авжеж сам факт обшуків видається досить позитивним кроком з боку керівництва ГПУ. Втім, що там можна знайти? Мабуть, нічого. Тим паче, що в кулуарах ВР давно розповідали про дуже давні й "рівні" відносини між Луценком та Клюєвим. На відміну від того ж Ріната Ахметова, а також його товариша Бориса Колеснікова, якого Луценко ще в 2005 році "закривав" у СІЗО, стосунки з Клюєвим у нинішнього генерального прокурора склалися ще у бутність Луценка на початках двохтисячних головою Донецького обласного осередку Соціалістичної партії України. Зокрема, поговорювали, що останній голова АП Януковича тоді дуже активно допомагав випускати партійну газету в області.

Хай як там, але вся ця історія зі справою, яку ГПУ мала розкрити по гарячих слідах ще два роки тому, поки що виглядає черговою спробою піару з боку Луценка, який наразі імітує бурхливу діяльність. У цьому контексті набагато більш ефективною видаються справи щодо схем Курченка, а також розслідування відносно дій одіозного нардепа-екс-"регіонала" Олександра Онищенка. Власне на цьому чинний хазяїн Різницької може заробити вкрай важливі для нього політичні вісти. Піар на Януковичі та його оточенні, зокрема, Клюєві та Сівковичеві, який за два роки не призвів до жодних реальних результатів, схоже, вже остаточно зжив себе…

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада